نانو پلیمر یاس؛ تکنولوژی جدید تولید لوله و اتصالات

نانو پلیمر یاس؛ تکنولوژی جدید تولید لوله و اتصالات

آشنایی مختصری با فناوری نانو و مزایای استفاده از این تکنولوژی در ساخت لوله و اتصالات:

❇️ فناوری نانو یکی از مدرنترین فناوری های روز دنیاست که دارای خصوصیاتی منحصر به فرد با کاربردهایی در تمام زمینه های علم و فناوری است.

❇️ فناوری نانو یعنی بررسی مواد در ابعاد اتمی یا ملکولی و یا بررسی مواد در مقیاس یک میلیاردیم آن. این ساده ترین و عامیانه ترین تعریفی است که می توان از فناوری نانو ارائه داد.

❇️ در ساخت لوله و اتصالات نانو، با بکاربردن نانومواد علاوه بر کاهش قابل توجه صدای ایجاد شده، خواص مکانیکی آن از جمله مقاومت در برابر ضربه و کاهش شکنندگی نیز بهبود یافته است.

❇️ اضافه کردن پرکننده ها به محصولات پلیمری باعث افزایش شکنندگی در لوله هایی از این جنس، به خصوص در دمای پایین تر از پنج درجه سانتی گراد می شود، اما با افزودن نانوذرات و قرارگرفتن این مواد بین ذرات پرکننده، ضربه پذیری و خواص الاستیک لوله ها نیز بهبود می یابد.

❇️ پرکننده‌های نانویی باعث افزایش استحکام، مدول و چقرمگی زمینه پلیمری می‌شود. این خواص غیر معمول به دلیل سطح ویژه بسیار بالای نانوذرات است.

اینک گروه صنعتی پلیمر یاس نسبت به تولید لوله و اتصالات پی وی سی با فناوری نانو اقدام نموده است این تولیدات دارای گواهینامه نانو مقیاس از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (معاونت فناوری ریاست جمهوری) می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *